کسب درامد

تا به حال به کسب درآمد از طریق تایپ فکر کرده اید؟

برای همه ما پیش آمده است که گاهاً به راه های افزایش درآمدمان فکر کرده ایم. اینکه چطور می توانیم در اوقات فراغت، یا در منزل کاری کنیم که در نتیجه آن درآمدی داشته باشیم. یکی از ساده ترین کارها، کسب درآمد از طریق تایپ کردن است. کاری که نیاز به مهارت چندانی نداشته و تقریباً به درد هرکسی میخورد. فرقی ندارد شما دانشجو، خانه دار، کارمند یا حتی بازنشسته باشید؛ می توانید پروژه های کوچک و بزرگ را به دست گرفته و درآمد کسب کنید.

امروزه با گسترش کسب و کار های آنلاین و همه گیر شدن شغل های از راه دور، بسیاری از سایت های اینترنتی خدمات تایپ و ترجمه را ارائه می دهند. شما می توانید به سادگی در این سایت ها عضو شوید و به عنوان تایپیست شروع به کار کنید. مرکز خدمات تایپ تخصصی پزشکی نیز به دوستانی که قصد همکاری در زمینه تایپ تخصصی پزشکی را دارند، پروژه هایی را برای انجام محول می کند. برای شروع، بهتر است بدانید به چه مهارت هایی نیاز پیدا خواهید کرد.

برای کسب درآمد از طریق تایپ به چه چیزهایی نیاز داریم؟

کسب درآمد از طریق تایپ

تایپ کردن جزو کارهایی است که نیاز به تجربه یا تخصص خاصی ندارد. شما می توانید با داشتن تنها یک کامپیوتر، به کسب درآمد از طریق تایپ کردن بپردازید. ورود اطلاعات، رونویسی، تایپ از روی فایل های صوتی و تایپ تخصصی، از جمله کارهایی است که می توانید انجام دهید. گرچه برای تایپ متون تخصصی و بعضی مقالات، نیاز به پیش زمینه ی علمی نیز دارید، اما در اکثر اوقات، تنها کافیست با نگارش فارسی و انگلیسی آشنا باشید یا بتوانید شنیده های خود را به زبان نوشتاری تبدیل کنید.

یکی از رایج ترین سفارش های تایپ، رونویسی از فایل های صوتی و تصویری است. این کار شامل گوش دادن به فایل های صوتی ضبط شده در سخنرانی ها، جلسات، کلاس های درس و حتی مصاحبه هاست. گاهی پیش می آید مشتریان از شما میخواهند بخش هایی از یک کتاب خاص را تایپ کنید و در قالب یک مقاله به ایشان تحویل دهید. مزیتی که این سفارشات دارند این است که متنی که قرار است از روی آن بنویسید، به صورت دست نویس تحویل شما داده نمی شود؛ بلکه به صورت کتابی و تایپ شده در برابر شما قرار می گیرد. این امتیاز علاوه بر ساده تر کردن کار شما، سرعت انجام سفارش را هم بالا می برد.

بهتر است بدانید متون تخصصی و تایپ های خاص، مانند فرمول نویسی، جدول، رسم شکل و نمودار، نیاز به مهارت کار با نرم افزار word را دارد. بهتر است قبل از پذیرفتن پروژه های این چنینی، از سطح مهارت و توانایی خود با خبر شوید. یکی از مزیت های کسب درآمد از طریق تایپ کردن این است که در اکثر اوقات تایم کاری دست خودتان است. به این معنا که می توانید در هر ساعتی از شبانه روز کار را شروع و به پایان برسانید. هرچه سرعت بالاتری در تایپ کردن داشته باشید، پروژه های بیشتری را به پایان می رسانید و درآمدتان افزایش پیدا می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *