صفر تا صد کارکردن با ورد گوشی

توضیحات دوره آموزشی

همانطور که می‌دانید، محیط کاربری ورد گوشی تفاوت‌هایی با محیط ورد دسکتاپ دارد. به همین منظور در این دوره از وب‌سایت مدنویس، کار با ورد گوشی را خدمت شما عزیزان آموزش می‌دهیم. در این آموزش فقط به محیط کاربری ورد گوشی و مکان گزینه‌های مختلف اشاره نمی‌کنیم؛ بلکه کاربرد گزینه‌ها و نحوۀ کار با آن‌ها را نیز آموزش می‌دهیم. بنابراین حتی اگر با ورد دسکتاپ و گزینه‌های ورد آشنایی ندارید، با مشاهدۀ این دوره، می‌توانید علاوه بر تسلط بر محیط ورد گوشی، با کاربرد گزینه‌های موجود در آن نیز آشنا شوید و سند خود را به راحتی در ورد گوشی تایپ کنید.

این دوره شامل ۴ فصل است که در ادامه دربارۀ مفاهیم کلی که در هر فصل آموزش داده می‌شود، به اختصار توضیح می‌دهیم تا با دیدی روشن‌تر این دوره را شروع کنید.

معرفی سرفصل ها

فصل اول :متن و تنظیمات آن

۱/۱٫ ساخت سند جدید و تنظیمات کیبورد

اولین قدم برای شروع تایپ، باز کردن یک سند یا ساخت سند جدید است که آموزش را با این مفاهیم آغاز می‌کنیم. همچنین به نحوۀ دانلود کیبورد جدید و تنظیمات مربوط به کیبورد فارسی هم می‌پردازیم.

۲/۱٫ تنظیمات فونت و پاراگراف

در این قسمت به بررسی نحوۀ تغییر فونت و سایز متن و همینطور تنظیمات مربوط به پاراگراف‌ها و ساخت لیست در ورد گوشی می‌پردازیم.

۱٫۳٫ استفاده از استایل متن

استایل‌ها در واقع ظاهر و جایگاهی هستند که می‌توانیم برای هر بخش از متن خود تعریف کنیم. در این قسمت با نحوۀ انتخاب یک استایل برای بخشی از متن آشنا می‌شویم.

۱٫۴٫ ذخیره‌سازی و به‌اشتراک‌گذاری

از مهم‌ترین گام‌ها در کار با ورد گوشی، ذخیره‌سازی و به‌اشتراک‌گذاری سند است که در این قسمت گزینه‌های مربوط به این مفاهیم را آموزش می‌دهیم.

فصل دوم : کاربا جداول

در این فصل کار با جداول در ورد گوشی را بررسی می‌کنیم که شامل دو بخش می‌شود:

۱/۲٫ ساخت جدول (با مثال عملی)

در این بخش یک جدول را در ورد گوشی می‌سازیم تا با صفر تا صد کار با جداول در ورد گوشی آشنا شویم.

۲٫۲٫ تنظیمات جدول

در این بخش نیز گزینه‌های مختلف تنظیمات جدول را بررسی می‌کنیم تا بتوانیم ویژگی‌های مد نظرمان را به راحتی روی جدول پیاده کنیم.

فصل سوم:تصاویر، اشکال و تنظیمات آن ها

قابلیت کاربردی دیگر ورد گوشی اضافه کردن تصاویر، اشکال و … به سند است که در این فصل به نحوۀ انجام هر یک از آن‌ها در ۳ بخش می‌پردازیم:

۳٫۱٫ اضافه کردن تصویر و تنظیمات آن

در ورد گوشی هم می‌توانیم تصویر دلخواهمان را به سند اضافه کنیم و انواع استایل‌ها و افکت‌ها را روی آن پیاده کنیم. در این بخش به طور کامل نحوۀ کار با تصاویر را مرور می‌کنیم.

۳٫۲٫ کار با شکل و کادر متن و تنظیمات آن

در این بخش با نحوۀ وارد کردن اشکال و تغییر ظاهر و ویژگی‌های آن‌ها آشنا می‌شویم. همینطور دربارۀ کادر متن (Text box) و نحوۀ ساخت آن صحبت می‌کنیم.

۳٫۳٫ فرمول‌نویسی در ورد گوشی

در این بخش بررسی می‌کنیم که چطور فرمول خود را به شکل خطی در ورد گوشی بنویسیم و شکل استاندارد آن را تحویل بگیریم.

فصل چهارم : آماده‌سازی برای چاپ

۴٫۱٫ تنظیمات کاغذ

در این بخش دربارۀ تنظیمات مربوط به کاغذ برای چاپ سند صحبت می‌کنیم.

۴٫۲٫سرصفحه، پاصفحه و شماره صفحه

سرصفحه، پاصفحه و شماره صفحه عناصری هستند که به خصوص در مقالات کاربرد بسیاری دارند. در این قسمت نحوۀ ساخت هر یک از این موارد را آموزش می‌دهیم.

۴٫۳٫ پاورقی و کامنت‌گذاری

در قسمت پایانی از فصل آخر هم کاربرد پاورقی و کامنت در تایپ سند و نحوۀ وارد کردن هر یک از آن‌ها به محتوا را بررسی می‌کنیم.

نحوه سرمایه گذاری در دوره

مبلغی که برای این دوره در نظر گرفته شده ۳۸,۸۰۰ تومان  هست که به دلیل اولین محصول وب سایت مدنویس با تخفیف ۵۰ درصد به قیمت ۲۵۸۷۵ تومان به شما تقدیم می کنیم،امیدواریم دورۀ آموزش کار با ورد گوشی برای شما عزیزان مفید واقع شود. همین حالا می‌توانید در این دوره شرکت کنید و این مهارت را یاد بگیرید. همچنین شما عزیزان با کلیک برروی دکمه زیر پس از واریز وجه بلافاصله لینک دانلود محصول را دریافت نموده و پس از آن برای همیشه لینک دانلود را در ایمیل تان  دریافت می کنید.

بعد از واریز وجه لینک محصول به ایمیل شما ارسال خواهد شد، در صورت وجود هرگونه مشکلی به ایمیل info@mednevis.com پیام ارسال کنید با تشکر

برای خرید این محصول کلیک کنید

دکمه بازگشت به بالا