۵۵ روش موثر برای پرهیز از حواس‌پرتی

کتابی که پیش روی شماست به معرفی و بررسی دلایلی می پردازد که در زندگی روزمره و کاری، باعث حواس‌پرتی شما می‌شوند. به علاوه در این کتاب راهکارهایی معرفی خواهند شد تا در شرایطی که نیاز به تمرکز دارید، بتوانید آنها را به کار گیرید. بسته به نوع کار یا پروژه‌ای که انجام می‌دهید، می‌توانید این روش ها را شخصی سازی کرده و با کمی تمرین و ممارست، آنها را به عادت تبدیل کنید.

کتاب ۵۵ روش موثر برای پرهیز از حواس پرتی، نکاتی را عنوان می‌کند که ممکن است در نگاه اول چندان مهم به نظر نیایند اما در روند کار و زندگی می بینید که چقدر کاربردی هستند. گاهی متمرکز نگه داشتن ذهن علیرغم تلاش های شما، کار سختی است. برای اینکه بتوانید بدون حواس پرتی روی کاری که انجام می دهید تمرکز کنید، باید عوامل خارجی مزاحم را بشناسید و محیط را برای یک کار راحت و بدون دغدغه آماده کنید. حال می‌خواهد این کار، انجام دادن یک پروژه سنگین درسی باشد یا نوشتن کتاب شعر یا حتی برنامه‌ریزی برای بودجه سال آینده شرکت. برای به نتیجه رساندن تمام این کارها، نیاز به یک ذهن باز و متمرکز دارید.

این کتاب چه کمکی به شما می‌کند؟ شما بعد از خواندن این کتاب دید بهتری نسبت به اطرافیان، محیط کاری و روحیات خود پیدا خواهید کرد. یاد می‌گیرید که چطور به نیازهای خود توجه کنید، خواسته های خود را نادیده نگیرید و از دیگران بخواهید که محیط را آماده کنند تا شما بتوانید با تمرکز و بدون حواس پرتی به کارهای خود برسید. درخواست برای کم کردن تعداد جلسات کاری، پیام دادن به جای زنگ زدن یا آرام نگه داشتن محیط اداره، بخشی از حقوق شما به عنوان یک فرد در اجتماع است و نیازی نیست تا به خاطر بیان کردن این نیازها، احساس بدی داشته باشید.

در واقع کتاب ۵۵ روش موثر برای پرهیز از حواس پرتی جدا از اینکه به بررسی راهکارهای کاربردی برای جلوگیری از پرت شدن حواس می‌پردازد، علل و ریشه‌های این نوع از خجالت درونی را نیز مطرح می‌کند. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید که بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و نیازهای خود را در اولویت قرار دهید. چه در محیط کار، چه در دوران تحصیل و چه در زندگی شخصی. زمانی که این تعادل برقرار شود، ذهن شما آرامش بیشتری پیدا کرده و در نتیجه می‌تواند در حین انجام دادن کارها، بیشتر متمرکز بماند.

مجله اینترنتی آموزش مدیتیشن و توسعه فردی مدنویس، به عنوان یک وظیفه اجتماعی و در جهت بالا بردن سرانه مطالعه و دانش عمومی شما خوانندگان و همراهان عزیز، اقدام به تولید و انتشار این کتاب کرده است. شما عزیزان می‌توانید بعد از مطالعه کردن کتاب الکترونیکی ۵۵ روش موثر برای پرهیز از حواس‌پرتی نظرات تان را از طریق ایمیل info@mednevis.com با ما در میان بگذارید و یا در شبکه های اجتماعی بین دوستان تان معرفی کنید

مشتاقانه منتظر نظرات تان هستیم

دانلود کنید