سلب مسئولیت مطالب با موضوعات سلامت، ورزش و پزشکی

کلیه مطالبی که در وب سایت مدنویس منتشر می شوند، صرفاً بر اساس تشخیص و نظر نویسندگان آنها گردآوری شده است و مجله مدنویس هیچ کدام از مطالب را رد و یا تایید نمی کند. اطلاعاتی که در مقالات منتشر شده در سایت مدنویس ارائه می شوند، با توجه به جستجوهای کاربران فارسی زبان و منابع موجود در اینترنت و یا مطبوعات مرتبط تألیف می شوند. هدف از تألیف و ارائه این اطلاعات، صرفاً بالا بردن آگاهی عمومی و اطلاع رسانی است.

سایت مدنویس با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در رابطه با افزایش مطالعه عمومی، سعی در انتخاب و تدوین محتواهای دقیق و صحیح دارد. اما با این حال به هیچ وجه توصیه نمی کند که در موارد پزشکی، سلامت، رژیم های تغذیه و تمامی موارد مرتبط با مسائل حساس، از اطلاعات داده شده در مقالات سایت استفاده شود. مشورت با پزشک و متخصص  در اولویت است. به همین خاطر وب سایت مدنویس، به هیچ عنوان مسئولیت توصیه های آورده شده در مقالات را به عهده نمی گیرد.

سلب مسئولیت معرفی محصولات و لینک های خارجی

تمامی محصولاتی که در وب سایت مدنویس منتشر می شوند، تا حد امکان با وسواس و دقت نظر انتخاب شده اند. تمامی فروشگاه ها، از وب سایت های معتبر و مطرح کشور هستند. اما با این وجود، مدنویس هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با این محصولات و خدمات این فروشگاه ها به عهده نمی گیرد. کلیه تصمیمات برای خرید محصولات معرفی شده در مقالات مدنویس به عهده خریدار است و در صورت بروز هرگونه مشکل، می بایست از وب سایت فروشنده پیگیری شود.

لینک های خارجی که در متون مقالات آورده می شوند، برخی به عنوان آگهی تبلیغاتی یا پیشنهاد خرید و برخی دیگر صرفاً لینک هایی برای ارجاع به صفحاتی دیگر، برای کسب اطلاعات بیشتر هستند. لذا مدنویس هیچ کدام از لینک های خارجی و وب سایت های منبع را تایید را رد نمی کنند و مسئولیت استفاده از خدمات یا محصولات این وب سایت ها بر عهده کاربران عزیز است.

در هر یک از موضوعات و مقالاتی که در وب سایت مدنویس منتشر می شود، موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران رعایت شده است. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، لطفاً از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید تا اصلاح شود. سپاس از همراهی شما کاربران عزیز.

دکمه بازگشت به بالا