تقویت حافظهقانون جذبمدیتیشن و مراقبه

درباره دستور به کائنات و قانون جذب بیشتر بدانید

آیا تا به حال روش دستور به کائنات را برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان امتحان کرده‌اید؟ درخواست آرزوها و خواسته‌ها از کائنات یکی از روش‌های مؤثری است که اگر به درستی انجام شود شما را به هر آنچه که بخواهید می‌رساند. زندگی شما تحت تأثیر افکار مثبت و منفی شما است زیرا هر آنچه ‌که از افکار شما گذر می‌کند، به شما جذب می‌شود و این کاری است که کائنات و قانون ‌جذب انجام می‌دهند و می‌توانید با استفاده از آن ایده‌ها، افراد، موقعیت‌های شغلی، ثروت و … را جذب کنید. ما در این مقاله شما را با روش‌های دستور به کائنات آشنا کرده و می‌آموزید ‌که ‌چگونه از کائنات درخواست کنید تا جوابتان را بدهند.

مراحل درخواست از کائنات

۳ قدم اصلی برای درخواست از کائنات شامل خواسته، همراهی و دریافت می‌شود. اهداف و خواسته خود را به طور دقیق مشخص کنید و با تکرار و تمرین از ضمیر خودآگاه به ضمیر ناخودآگاه خودتان منتقل کنید. با این کار ذهن شما همیشه به طور خودکار برای رسیدن به هدف تلاش کرده و دیگر زمان و انرژی زیادی را صرف نمی‌کند.

خواسته خود را همراهی کنید و احساس خوبی نسبت به خواسته خود و دریافت آن داشته باشید. افکار منفی را از خودتان دور کنید، چطور رسیدن به هدف مهم نیست، زیرا خود کائنات به صورت خودکار شما را به آن می‌رسانند. یکی از بهترین روش‌های هدایت هدف، نوشتن آن‌ها است. اهداف و آرزوهای خود را برروی کاغذی نوشته و به دیوار اتاقتان بچسبانید، این کار باعث می‌شود که به کائنات دقیقاً بگویید که چه می‌خواهید.

مرحله سوم که دریافت می‌باشد بستگی به این دارد که شما ۲مرحله قبل را‌ چگونه و چه اندازه درست انجام داده باشید. در ارسال اهداف خود و رسیدن آن‌ها شک نکنید و مطمئن باشید که به هدفی که می‌خواهید می‌رسید. به این توجه داشته باشید که خواسته‌های شما هر چیزی می‌تواند باشد اما توصیه می‌کنیم که بزرگترین خواسته‌ها را داشته باشید.

روش‌های دستور به کائنات

به همه چیزهایی که در این جهان وجود دارد کائنات گویند، که انرژی را از شما گرفته و به خودتان باز‌می‌گرداند. شما به هر چیزی که فکر کنید همان به شما باز خواهد گشت. برای مثال اگر انسان منفی‌نگری باشید و همیشه به فقر و بی‌پولی فکر کنید، کائنات نیز همان را وارد زندگیتان خواهد کرد، و یا اگر انسانی با اندیشه و روحیه مثبت باشید، در حال فرستادن انرژی مثبت به کائنات بوده و حال خوب و مثبت به شما باز می‌گردد. در بسیاری از کلاس‌های کسب ثروت نیز روش دستور به کائنات را برای جذب پول و ثروت به افراد می‌آموزند. چگونگی درخواست از کائنات بسیار مهم است زیرا‌ ممکن است اگر به درستی انجام نشود جواب نگیریم.

هدف باید دقیق و مشخص باشد

زمانیکه از کائنات چیزی را درخواست می‌کنید، سعی کنید که هدف خود را دقیق و واضح بیان کنید. هرچقدر که هدف شما قابل لمس‌تر باشد و بتوانید جزئیات آن را تجسم کنید بیشتر امکان اتفاق افتادن آن وجود دارد. برای خواسته‌هایتان زمان دقیق مشخص کنید برای مثال بگویید من تا ماه دیگر در فلان شرکت استخدام می‌شوم. در کائنات محدودیتی وجود ندارد، پس هنگام درخواست اهداف خود بزرگترین و بهترین را بخواهید. هدف شما باید به اندازه‌ای برایتان واضح و مشخص باشد که هر زمان به آن فکر می‌کنید ذوق و انگیزه در شما ایجاد شود و به سبب انرژی که از شما به کائنات فرستاده می‌شود هدفتان انجام شود.

تمرکز بر روی خواسته و هدف

برروی خواسته و هدف خود تمرکز کنید. هرچه تمرکز شما نسبت به خواسته‌تان بیشتر باشد پیام شما با انرژی بیشتری به کائنات منتقل شده و سریع‌تر جواب می‌گیرید. اهدافتان را درون ذهن خود مرور کنید مانند گیاهی که برای گل دادن احتیاج دارد هرروز آبیاری شود، شما نیز بایستی برای به حقیقت پیوستن هدفتان آن را پیگیری کنید. یکی از مهم‌ترین عوامل دستور به‌ کائنات این است که هدف خود را احساس کنید، یا به عبارتی به گونه‌ای در مورد هدف‌تان فکر کنید که گویی به آن رسیده‌اید و آن را در زندگی دارید.

از رسیدن خواسته‌تان مطمئن باشید

در مورد خواسته‌ای که از کائنات دارید نگران نباشید و مطمئن باشید که هدف شما به مقصد کائنات رسیده است. نگرانی شما باعث می‌شود که انرژی‌های  منفی به عالم کائنات ارسال شود و در واقعی شدن آرزو و هدف شما اختلال ایجاد‌ کند. نگرانی و استرس را از خودتان دور کنید. ممکن است اگر زمان رسیدن هدفتان طولانی شود، فکر کنید که خواسته شما به کائنات نرسیده است، اما این را به یاد داشته باشید که برای کائنات زمان تعریف نشده است. اگر به این باور داشته باشید که به اهدافتان می‌رسید زمان رسیدن به خواسته‌تان نیزکاهش می‌یابد.

پس از فرستادن خواسته‌تان آن را رها کنید

وقتی دستور به کائنات را ارسال کردید دیگر راجع آن فکر نکنید. کائنات را به عنوان مقصد یک بسته سفارشی در نظر بگیرید و آن را رها کنید. شما زمانیکه بسته‌ای را به پست می‌فرستید دیگر نگران رسیدن آن به مقصد نیستید زیرا آدرس را مشخص کرده‌اید. در مورد فرستادن خواسته و هدف‌های خود به کائنات نیز همین حس را داشته باشید. اگر رهایش کنید، سریع‌تر جذب شما خواهد شد.

پاک کردن احساسات منفی

ذهن خود را از احساسات منفی خالی کنید و اجازه ندهید که انرژی‌های منفی ذهن شما اشغال کنند. افکار منفی زمان رسیدن خواسته شما را به تأخیر می‌اندازد. ذهن شما گذرگاه آرزوهایتان است پس سعی کنید همیشه بهترین و مثبت‌ترین افکار را داشته باشید. برای این کار می‌توانید از روش‌های مراقبه، ذهن آگاهی، ورزش‌هایی مانند یوگا و دیگر تمرین‌هایی که به دور کردن احساسات منفی منجر می‌شود کمک بگیرید.

مقدمات رسیدن هدفتان را فراهم کنید

در زندگی خود مقدمات رسیدن هدف را از قبل آماده‌ کنید. برای سفارشی که از آرزوی خود به کائنات داده‌اید فضایی را در زندگیتان باز کنید. همانطور که در زمان سفارش آنلاین یک کالا منتظر و چشم به راه رسیدن آن هستید برای رسیدن هدف خود نیز منتظر باشید. دست به کار شوید و فرصت‌ها را فراهیم کنید. اگر به دنبال فردی برای ازدواج هستید، در اجتماع حضور پیدا کنید و یا در برنامه‌های همسریابی شرکت کنید، با این کار برای کائنات شرایط را آسان‌تر خواهید کرد و زودتر به هدفتان می‌رسید.

هدایت هدف با انرژی‌های مثبت

فرستادن انرژی به سمت هدف در دستور به کائنات می‌تواند تأثیر زیادی در به مقصد رسیدن و یا به هدر رفتن آن داشته باشد. از داشتن افکار متناقض با هدفتان دوری کنید. برای مثال اگر ثروت و وفور نعمت می‌خواهید از گفتن جمله‌هایی مثل پول ندارم، دستم باز نیست و هر آنچه که از کمبود داشتن نشأت میگیرد پرهیز کنید. طوری رفتار کنید که گویی واقعیت زندگی شما تغییر کرده است.

شکرگزاری

اساسی‌ترین ستون قانون جذب شکرگزاری است. لیستی از هرآنچه که باید بابت آن شکرگزار باشید تهیه کنید. شاید چیزهایی که شما آن‌ها را کوچک و بی‌ارزش میدانید برای فردی دیگر در دنیای هستی، بزرگترین آرزویی باشد که دارد و برایش دست نیافتنی به نظر برسد. ضرب‌المثل شکر نعمت، نعمتت افزون کند نیز به اهمیت شکرگزاری در رسیدن به اهداف اشاره دارد. هرچه شما در مورد چیزهایی که دارید بیشتر شکر کنید، بیشتر به دست می‌آورید. صبح‌ها بعد از بیداری و شب‌ها قبل از خواب از بابت هرآنچه که دارید، حتی کوچک‌ترین چیزها شکر کنید تا حس سعادت و رسیدن به هدف را حس کنید در رابطه با این موضوع می خواهم کتاب معجزه شکر گذاری نوشته راندابرن ترجمه خانم سیما فرجی  را که دارای تمریناتی فوق العاده برای شکر گذاری می باشد را به شما پیشنهاد بدهم، برای خرید این کتاب روی تصویر کتاب و یا دکمه زیر عکس(خرید) کتاب کلیک کنید.

کتاب معجزه ی سپاس گزاری اثر راندا برن
خریدکتاب معجزه ی سپاس گزاری اثر راندا برن از دیجی کالا

خرید

سخن پایانی

تمرکز شما روی هرچیزی که باشد قدرت آن افزایش می‌یابد. برخی از افراد ممکن است بگویند من هیچ‌وقت فقر و بدبختی را انتخاب نکردم و خواسته من نبوده است، اما اگر به زندگی و رفتار او دقت کنید، متوجه می‌شوید که چون تمرکز خود را بیش از حد روی این موضوع قرار داده بوده است، برایش پیش آمده است. کائنات همه‌ انرژی شما چه خوب و چه منفی را دریافت کرده و به خودتان بازمی‌گرداند، حتی اگر سخنی را به شوخی به زبان بیاورید، برای ما در قسمت امتیاز دهی به محتوا مکتوب کنید که چقدر از این محتوا رضایت داشته اید تا از این دست مطالب باز هم برای شما قرار بدهیم و یا اگر فکر می کنید این مطلب برای دوستانتان نیز مفید واقع می شود برای شان به اشتراک بگذارید، در ضمن در قسمت انتهای این صفحه می توانید نظراتتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید، منتظرتان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا