توسعه فردیسبک زندگیعادات موفقیتغذای روح (معرفی کتاب)

معرفی کتاب اثر مرکب با مدنویس

اگر دوست دارید از تاثیر رفتارها و اعمال کوچک زندگی آگاه باشید و سرنوشت‌تان را خودتان عوض کنید در این مقاله از مجله مدنویس با ما همراه باشید تا به معرفی کتاب اثر مرکب بپردازیم.

همه ما می‌دانیم که رسیدن به موفقیت یک شبه اتفاق نمی‌افتد و سرنوشت فاکتوری است که در آن بسیار دخیل خواهد بود. بدین ترتیب عوامل متعددی وجود دارند که باعث می‌شوند یک انسان عادی به فردی موفق تبدیل شود. اگر هنوز کتاب اثر مرکب را نخوانده‌اید پیشنهاد می‌کنیم در نزدیک‌ترین زمان ممکن این کتاب را مطالعه کنید؛ چراکه یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه توسعه فردی است که به پیشرفت شما در همه جوانب زندگی کمک می‌کند.

دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب

اگر به خواندن سخنان انگیزشی علاقه داشته باشید حتماً نام دارن هاردی به گوشتان خورده است. این سخنران بسیار معروف در آمریکا نویسنده کتاب اثر مرکب بوده که کار خودش را از ۱۸ سالگی شروع کرد و در کسب و کار خود بسیار موفق شد. به طوری که توانست در ۲۷ سالگی بیشتر از ۵۰ میلیون دلار ثروت به دست بیاورد. علاوه بر این هاردی ناشر و دبیر مجله موفقیت در آمریکا است که تا بحال با افراد مشهوری چون استیو جابز، دونالد ترامپ، جف بزوس و وارن بافت مصاحبه کرده است.

برای خرید این کتاب اینجا کلیک کنید

در معرفی کتاب اثر مرکب می‌خوانید که این نویسنده در تمام طول زندگیش پس از رسیدن به موفقیت‌های بی‌شمار تمام تلاش خود را انجام داد تا اسرار موفقیتی را که خودش در زندگی کشف کرده، به زبان ساده در اختیار مردم قرار دهد و اصول موفقیت را به آنها بیاموزد.

داستان اثر مرکب چیست؟

در معرفی کتاب اثر مرکب می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که آیا به دست آوردن موفقیتی فراتر از تصور امکان‌پذیر است؟ محوریت این کتاب درباره همین موضوع بوده و تلاش می‌کند که بدون هیچ گونه مطلب اضافی و بیهوده‌ای به شما بیاموزد چه چیزهایی واقعا کارساز هستند و به کارتان خواهند آمد. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید که از چه اصولی استفاده کنید تا وقتی روی آنها متمرکز می‌شوید و مهارت پیدا می‌کنید سیستمی در شما به وجود بیاید که می‌تواند شما را به اهداف‌تان برساند و به شما کمک کند که به شیوه دلخواه‌تان زندگی کنید.

درست است که رسیدن و کسب موفقیت فرایندی پرزحمت، خسته کننده و سخت بنظر می‌رسد اما با پیروی از این اصول و مراحل در کتاب اثر مرکب می‌توانید به پولدار شدن و جهانی شدن در رشته و زمینه کاری خودتان نزدیک شوید.

همه ما در طول روز شاهد تبلیغات وسوسه برانگیزی هستیم که همه آنها ادعا می‌کنند با هزینه و تلاشی کم می‌توانید جوانتر، پولدارتر و یا لاغرتر شوید. در حالی که هیچ موفقیتی بدون تلاش به دست نمی‌آید. در واقع می‌توان گفت هیچکس ناگهانی ثروتمند نشده و ما برای اینکه به ثروتمند شدن برسیم باید راهکارهایی را در جهت افزایش درآمد خود به کار گیریم.

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی انتشارات شیر محمدی

کتاب اثر مرکب شما را از سردرگمی‌های ذهنی نجات داده و به شما یادآوری می‌کند که برای رسیدن به جایگاه‌های بالا و دستاوردهای بزرگ لازم نیست اطلاعات جدیدی کشف کنید. بلکه باید از طریق برنامه ریزی کامل و کافی در رسیدن به اهداف‌تان قدم بردارید. که دارن هاردی این مراحل را در ۶ اصل تکنیکال به شما آموزش می‌دهد.

اثر مرکب برای چه کسانی مناسب است؟

بدون شک همه ما به دنبال رسیدن به موفقیت هستیم و هیچ کس در دنیا وجود ندارد که از شکست خودش خوشحال باشد. بنابراین هر فردی که در جهان می‌خواهد یک برنامه عملی داشته باشد و راهکارهای جدیدی برای رسیدن به موفقیت بیاموزد نباید مطالعه اثر مرکب را از دست بدهد. ما سعی کرده‌ایم در معرفی کتاب اثر مرکب نکات مهم را اشاره کنیم تا شما برای خرید کتاب مطمئن‌تر شوید.

تاثیر کتاب اثر مرکب بر روی زندگی

پس از اتمام مطالعه این کتاب به این نتیجه می‌رسید که یادگیری بدون عمل بی‌فایده بوده و انگیزش هم بدون عمل انجام نمی‌شود. در واقع اثر مرکب و نتایجی که در زندگیتان خواهد گذاشت بهترین ابزارهایی هستند که شما را در آرزوی موفقیت نخواهند گذاشت. در ابتدای معرفی کتاب اثر مرکب به این موضوع اشاره کردیم که این کتاب نوعی ابزار برای اقدامات مثبت و پایدار بوده که نتیجه آنها چیزی جز پایداری در زندگی و موفقیت نخواهد بود.

نسخه انتشارات آتیسا این کتاب را هم می توانید از دیجی کالا بخرید

پس اگر احساس می‌کنید که عادت‌های بد و به ظاهر بی ضرر در زندگی شما رخنه کرده، وقت آن است که یک انتخاب جدید انجام داده و اجازه ندهید که سال‌های باقی مانده عمرتان مانند سال‌های گذشته باشد. مطمئن باشید که پس از خواندن این کتاب به فکر تغییر زندگیتان خواهید بود و سعی می‌کنید که ادامه روند زندگی خود را متفاوت از سال‌های گذشته پیش ببرید.

اثر موجی

اثر موجی یکی از موضوعات مهمی است که دارن هاردی در کتاب خود به آن پرداخته و ما هم در معرفی کتاب اثر مرکب به آن اشاره می‌کنیم. این نویسنده معتقد است که بر اساس اثر موجی همه حوزه‌های مختلف زندگی به یکدیگر مرتبط بوده و روی هم تاثیر می‌گذارند. به همین دلیل یک عادت خوب یا بد می‌تواند تاثیر خودش را روی حوزه‌های دیگر گسترش داده و در بخش‌هایی زندگی اثرگذار است که ما انتظارش را نداریم.

برای مثال افزایش مصرف شیرینی باعث می‌شود تا فرد بی‌خواب شده و صبح دیر از خواب بیدار شود. همین خستگی باعث بدخلقی فرد شده و روی کیفیت فعالیت‌ها در کار و همچنین رفتارش با همکاران تاثیر می‌گذارد. اگر به این رشته از اتفاق‌ها دقت کنید متوجه می‌شوید که اثر موجی در اکثر رفتارهای ما در طول روز تاثیر گذار است. دارن هاردی در این کتاب به ما خاطرنشان می‌کند که نباید از کنار عادت‌های کوچک به سادگی بگذریم. چراکه این عادت‌ها در طول زمان زیاد شده و افزایش آنها می‌تواند روی بخش‌های مختلف زندگی تاثیر بگذارد.

بخشی از کتاب اثر مرکب

“خواسته‌هایی که در قلب‌تان دارید، شاید بزرگ‌تر از محیطی باشد که خودتان را در آن می‌یابید. گاهی لازم است از محیط خارج شوید تا آرزو‌هایتان برآورده شود. این همانند کاشتن نهال بلوط در گلدان است. وقتی دارای ریشه شد، رشدش متوقف خواهد شد. نهال، فضای بیشتری لازم دارد تا به درختی تنومند تبدیل شود؛ همانند شما!

وقتی درباره محیط اطراف‌تان صحبت می‌کنم، اشاره من به تمام چیز‌هایی است که شما را احاطه کرده‌اند. فقط به محل زندگی‌تان اشاره نمی‌کنم. ایجاد محیط مثبت برای حمایت از موفقیت‌تان به این معناست که باید بی‌نظمی‌ها را از زندگی‌تان پاک کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا