قوانین کپی رایت و شرایط استفاده از مطالب مدنویس

همراه عزیز وب سایت مدنویس، از اینکه مجله توسعه فردی و سلامت مدنویس را برای مطالعه و استفاده از مطالب انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. شرایط و ضوابطی که در ادامه مطرح می شوند، در راستای رعایت قوانین کپی رایت و حقوقی است که برای وب سایت مدنویس محفوظ هستند. ممنون که با ما همکاری کرده و طبق این شرایط، از محتواهای وب سایت مدنویس استفاده می کنید.

  • اگر می خواهید از مطالب منتشر شده در وب سایت مدنویس استفاده کنید، می بایست حتماً منبع مقاله را ذکر کرده و یک لینک مستقیم و Follow به مقاله اصلی در وب سایت مدنویس تنظیم کنید. چنانچه لینکی که به وب سایت مدنویس می دهید، به صورت nofollow باشد، مقاله شما توسط الگوریتم های گوگل به عنوان یک Scraped content شناخته شده و باعث لطمه خوردن اعتبار دامنه شما خواهد شد.
  • چنانچه بخواهید از تمام مقاله یا بخشی از متن یکی از مقالات مدنویس استفاده کنید، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب سایت مدنویس امکان پذیر است. در غیر اینصورت تیم مدنویس ناچار به گزارش وب سایت شما به گوگل خواهد بود و این مساله در مراجع قضایی دنبال خواهد شد.
  • به دلیل محفوظ ماندن حقوق نویسندگان سایت مدنویس، از شما کاربر محترم خواهشمندیم قوانین کپی رایت را رعایت کنید.

اگر مایل به همکاری و دادن رپورتاژ آگهی در مجله مدنویس هستید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما، خواسته و شرایط خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود. از اینکه همراه ما هستید، خوشحالیم.

دکمه بازگشت به بالا