راهنمای ثروت و موفقیتقانون جذبگام های کسب ثروتمدیتیشن و مراقبه

7 قانون مهم فنگ شویی ثروت

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که بارها اسم فنگ شویی را شنیده‌اید. اما با مفهوم و اصول آن آشنایی کافی ندارید. فنگ شویی از فسلفه و فن باستانی کشور چین نشأت گرفته است. معنی لغوی فنگ شویی به زبان چینی باد و آب می باشد. علاقمندان فنگ شویی این روش را برای رسیدن به دکوراسیون ایده‌آل و چیدمان مناسب وسایل در خانه ها، مجتمع‌های تجاری و ساختمان‌های اداری استفاده می‌کنند. طرفدارا+ن این فلسفه معتقدند در فنگ شویی ثروت، شادی، موفقیت، انرژی مثبت، زیبایی، سلامتی و آرامش زیادی به دست می‌آورند.

5 عنصر اصلی فنگ شویی شامل فلز، آب، خاک، آتش و چوب می‌شود. هرکدام از این عناصر برای ایجاد تعادل و بهم پیوستگی در ساخت یک سیستم کامل و بی نقص عمل می کنند. نوع چیدمان عنصرهای فنگ شویی باعث افزایش انرژی در هر نقطه‌ای از محیط زندگی یا محل کار افراد خواهد شد. به همین دلیل در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از مردم جهان بویژه آسیای شرق قرار گرفته است.

کتاب فنگ‌ شویی به ‌زبان‌ ساده اثر جینا لازنبی
کتاب فنگ‌ شویی به ‌زبان‌ ساده اثر جینا لازنبی

خرید کتاب فنگ‌ شویی به ‌زبان‌ ساده اثر جینا لازنبی

در کشور ما ایران هم بیشتر قوانین و اصول فنگ شویی به نوعی از قدیم الایام کاربرد دارد. برای مثال قبل از رسیدن فصل بهار خانه تکانی و منظم کردن وسایل را شروع می کنیم. غبار و کثیفی را از دیوارهای اتاق و آشپزخانه پاک کرده و اشیای بدون استفاده یا خراب را دور می اندازیم. در نتیجه با انرژی خوب و شادی به استقبال سال نو می رویم. حتی به این موضوع اعتقاد داریم که خانه یا محل کار جدیدمان حس و حالمان را تغییر می دهد.

قوانین مهم فنگ شویی ثروت

وقتی به مهمانی دعوت می‌شوید با افراد مختلفی گفتگو می‌کنید که قبلاً شناختی از آن‌ها نداشته‌اید، اما در کنارشان احساس صمیمت و آرامش دارید. این مسأله ممکن است به خاطر انرژی مثبتی باشد که در منزل آنها جریان دارد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره فنگ شویی ثروت و اجرای قوانین آن هستید با ادامه مطلب همراه ما باشید. امیدواریم با رعایت قانون‌های معرفی شده درهای رحمت الهی به سمت شما باز شده و هر روز بر میزان اموال و دارایی‌تان اضافه گردد.

  • نقاط ورودی خانه را مرتب و تمیز نگه دارید.

اولین قانون فنگ شویی ثروت می‌گوید که جلوی درب یا راهروی ورودی منزل خود را خلوت کنید. از گذاشتن وسایل اضافه و کهنه مثل سطل زباله، کفش های کثیف و پاره، گلدان شکسته، ظرف های قدیمی و ترک برداشته در مسیر راهتان خودداری نمایید. برای مثال گلدان‌های زیبا با گل‌های رنگارنگ و البته خوشبو را در کنار درب اصلی بگذارید. گل های قرمز و بنفش نشانه خوش اقبالی و شانس هستند. به هیچ عنوان گل های خشک شده یا مصنوعی را نگه ندارید. زیرا آن ها در باورهای فنگ شویی ثروت ، نماد مرگ، تباهی و زوال مالی می باشند.

گیاهان با برگ های پهن و گرد، تصفیه کننده هوا، دیفنباخیا، یشم، پاچیرا، لوناریا، بنجامین و درخت پول در فنگ شویی ثروت از اهمیت بالایی برخوردارند. در حال حاضر گیاه بنسای چینی یا ژاپنی در کشورمان با عنوان نماد ثروت آفرینی به فروش می رسد. متأسفانه این گیاه با وجود زیبایی خاص خود در کندی یا متوقف کردن رشد مال تأثیرگذار است.

خرید گیاه طبیعی بنجامین از دیجی کالا

بامبو در بین طرفداران فنگ شویی ثروت محبوبیت زیادی به دست آورده است. به طور معمول این گیاه با تعداد 8 ساقه در گلدان شیشه ای نگهداری می شود. عدد 8 قدرت وصف نشدنی در جذب پول و ثروت دارد. به سلامت گیاهان اهمیت بدهید. زیرا طبق قوانین فنگ شویی ثروت یکی از بهترین عناصر در تولید انرژی مثبت به شمار می‌روند. قسمت جنوب شرقی بهترین محل برای قرار دادن گل و گیاه محسوب شده که در بهبود کیفیت انرژی فنگ شویی ثروت مؤثر است.

جاکفشی کشویی یا درب دار برای نظم بخشی به کفش های اهل منزل یا مهمان ها تهیه کنید. در انتخاب درب خانه دقت کافی داشته باشید. درب های بزرگ و محکم با رنگ آمیزی روشن، انرژی مضاعفی به محیط زندگی و اهل خانه شما وارد می کند.

  • مکانی مناسب برای جذب دارایی و پول بیشتر تعیین کنید.

انتخاب نقطه‌ای خاص در قسمت جنوبی خانه از جمله قوانین اصلی در فنگ شویی ثروت به شمار می رود. تا جایی که می توانید این مکان ویژه را برای جذب اموال و پول بیشتر با وسایل زیبا بیارایید. تمیزی و آراستگی نقطه ثروت در دریافت انرژی مثبت تأثیر بسزایی دارد. اتاق خواب و استراحت گزینه ای عالی در فنگ شویی ثروت محسوب می شود. حتی این مکان می تواند جایی باشد که بیشتر در آن کار حساب و کتاب های مالی تان را انجام می دهید. به شما پیشنهاد می کنیم از شلوغی و نگه داشتن اشیای مستهلک، مواد فاسد، مدارک تاریخ گذشته یا بدون استفاده، قبض های پرداخت شده پرهیز کنید. چراکه انباشتگی بی مورد باعث هدر دادن انرژی برای رسیدن به ثروت و دارایی می شوند.

خرید کتاب فنگ شویی برای امروز از دیجی کالا

  • از اجسام با عناصر چوب یا خاک، آب و فلز استفاده کنید.

وسایلی مانند قاب عکس چوبی، منظره های طبیعت (کوه، جنگل، دریا، ساحل)، گلدان های سفالی با گیاهان سبز نمادی از چوب، آب و خاک در فنگ شویی ثروت هستند. آکواریوم تقریباً بزرگ با ماهی های رنگارنگ از جمله ماهی اژدها یا اورانا و آبنماهای کوچک زیبایی خاصی به محیط می بخشد. تا جایی که شادابی و سلامت ماهی ها با رسیدن اکسیژن و غذای کافی در ایجاد تغییرات مثبت امور مالی نقش بسزایی ایفا می کند.

با توجه به قانون پاکسازی فنگ شویی ثروت هر چند وقت یک بار آب موجود در آکواریوم و آب نما را تمیز کنید. البته بهترین مکان برای نگهداری آن ها مقابل درب ورودی است تا در معرض دید همه باشد. اگر امکان گذاشتن آب نما را در خانه یا محل کارتان ندارید. از نقاشی یا عکس های دریاچه، آبشار و رودخانه و مجسمه های کوچک با نماد آب بهره بگیرید. جریان آب زلال و ورود آن به زندگی سهم مؤثری در ثروت آفرینی دارد.

گیاهان یا اجسام نوک تیز را برای محل کار یا منزل خود و اطرافیان انتخاب نکنید. زیرا بدن افراد به دلیل برخورد احتمالی دست و پا یا پهلو با چنین اشیایی باعث ناراحتی، درد و ایجاد انرژی منفی خواهد شد.

در قسمت شمال غربی محیط کارتان یا خانه از دستگاه هایی مثل کامپیوتر، فتوکپی، گاوصندوق، مبلمان یا میز فلزی برای چیدمان متناسب با فنگ شویی ثروت استفاده کنید. تقویت قسمت های مختلف با اشیایی از جنس فلز مثل کاسه ای پر از سکه در داخل کمد یا گاوصندوق شرکت و محل زندگی صورت می پذیرد. بنابراین تمام تلاش خود را برای طراحی زیبا و دقیق فضای ثروت ساز موردنظرتان به کار گیرید.

  • به نمادهای پول ساز اهمیت دهید.

یکی از مهمترین قوانین فنگ شویی ثروت توجه به نمادهای آن است. این نشانه ها بیانگر علاقه شما به پول می باشد. سکه و پول خرد به نوعی نشان دهنده دارایی شما محسوب می شوند. شاید در ظاهر این اجسام از لحاظ مالی ارزش چندانی نداشته باشند. پول خرد با شکل اسکناس یا سکه و سنگ های قیمتی به عنوان یک نماد ثروت محسوب شده که نباید از آن ها استفاده شود. بلکه می توان با قرار دادن منظم در بطری شیشه ای هر روز به آن ها نگاه کنید. حتی به شما پیشنهاد می کنیم تصاویری از پول یا مجسمه های نفیس با نشانه فراوانی دارایی در دکوراسیون اتاق یا قسمت های دیگر خانه بگذارید. به طور یقین این تکنیک فنگ شویی باعث جذب منابع جدید مالی و لذت روزافزون در زندگی تان خواهد شد.

  • محل زندگی یا کارتان در معرض نور طبیعی باشد.

نور آفتاب در شادابی و احساس آرامش افراد بسیار مؤثر است. براساس قوانین فنگ شویی ثروت در هر نقطه از آپارتمان که اشعه های نور خورشید به آن می تابد دریافت انرژی چندبرابر خواهد شد. اگر این امکان در فضای ثروت ساز شما وجود نداشت، به هیچ عنوان نگران نباشید. در این جور مواقع می توانید از نور مهتابی یا چراغ های کوچک رنگی استفاده کنید.

  • از ترکیب رنگ ها غافل نشوید.

رنگ های شاد و مناسب در فنگ شویی نقش مهمی دارند. انرژی مثبتی که رنگ های زرد، قرمز، سبز، طلایی، آبی، بنفش، قهوه ای در جذب پول و رونق مالی دارند را همیشه به خاطر بسپارید. در انتخاب رنگ لوازم زندگی و دیوارهای اتاق ها حتماً این قانون فنگ شویی را با دقت و حوصله رعایت کنید. چه بهتر که برای نقطه خاص ثروت در خانه تان، ترکیبی از وسایل رنگی و زیبا را با توجه به عناصر فنگ شویی برگزینید.

  • آینه ها را در نقاط مثبت خانه نصب کنید.

اگر به دنبال دریافت انرژی و نیروهای پول ساز چند برابری در زندگی هستید. مکانی مناسب برای نصب آینه انتخاب کنید. اتاق غذاخوری جزء مناسبت ترین فضاها در فنگ شویی ثروت می باشند. با این روش می توانید به نوعی کیف پول و گاوصندوقی بزرگ را برای خود در نظر بگیرید که همواره در آن پول زیادی پس انداز می کنید. محل نصب آینه باید به نحوی باشد که انعکاس زیبایی ها و تصاویر شادی بخش را برایتان به ارمغان بیاورد. به هیچ عنوان آینه را در روبروی درب دستشویی و حمام قرار ندهید. این نقاط انرژی منفی را به داخل خانه منتقل می کنند.

خرید آینه های زیبا و جذاب از دیجی کالا

شما چه روش‌هایی را برای کسب انرژی مثبت استفاده می‌کنید؟ اگر از این مطلب لذت بردید، لطفاً آن را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا