وب سایت مدنویس به آدرس Mednevis.com، متعهد می شود که اطلاعات کاربران خود را در اختیار هیچ موسسه یا سازمانی قرار ندهد و از آنها محافظت نماید. اطلاعات کاربران برای تبلیغات یا سایر خدمات استفاده نخواهد شد و هر فردی این امکان را دارد که اطلاعات شخصی خود را حذف کند یا تغییر دهد. مدنویس از کاربران عزیز درخواست دارد که در هنگام ورود اطلاعات، موارد امنیتی را رعایت کنند و در هنگام ثبت نام، به آدرس وب سایت مدنویس توجه کنید.

چه اطلاعاتی از کاربران توسط مدنویس جمع آوری می شود؟

بیشتر این اطلاعات صرفاً فنی بوده و برای بهبود خدمات استفاده می شوند. اطلاعاتی همچون تعداد دفعات بازدید کاربران، مدت زمان حضور شما در صفحات سایت مدنویس، نسخه مرورگری که استفاده می کنید. که هیچ کدام ارتباطی با اطلاعات فردی شما ندارند. لذا به هیچ عنوان به هیچ سازمان ثالثی فروخته یا ارائه نخواهد شد. به علاوه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نظر در سایت مدنویس وارد می کنید، برای شناسایی هرزنامه یا ربات های مخرب، بررسی و جمع آوری خواهد شد.

کوکی ها

زمانی که نظری در وب سایت مدنویس ثبت می کنید، این امکان را خواهید داشت که تصمیم بگیرید آیا می خواهید نام و اطلاعات ایمیل یا وب سایت تان در کوکی سایت ذخیره بشود یا نه. اگر با ذخیره اطلاعات در کوکی موافقت کنید، در دفعات بعدی که به وب سایت مدنویس مراجعه می کنید، نیازی به پر کردن دوباره فرم نخواهید داشت. این کوکی ها شامل اطلاعات شخصی یا خصوصی شما نیست و بعد از بستن مرورگر، جمع آوری این اطلاعات متوقف خواهد شد.

همچنین کوکی هایی که برای ذخیره اطلاعات ورود استفاده می شوند، به صورت پیشفرض برای دو روز فعال هستند. البته اگر گزینه “به خاطر بسپار” را تیک بزنید، این اطلاعات تا دو هفته بعد نیز در دسترس خواهند بود. به این معنا که می توانید در مراجعات بعدی به سایت مدنویس، بدون نیاز به پر کردن مجدد اطلاعات ورود، به حساب کاربری خود وارد شوید.

وب سایت مدنویس از کوکی ها صرفاً برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. این اطلاعات به هیچ وجه استفاده تجاری یا تبلیغاتی نخواهد داشت و مزاحمتی برای کاربران عزیز ایجاد نمی کند.

منابع محتوایی

مقالاتی که در این وب سایت منتشر می شوند، عمدتاً بازنویسی و تألیفی از منابع معتبر اینترنتی و چاپی هستند. وب سایت مدنویس هیچ کدام از مطالبی که در این سایت منتشر می شود را تایید یا رد نمی کند. کلیه مطالب منتشر شده در مجله مدنویس صرفاً به تشخیص و نظر نویسندگان است.

محصولاتی که بعضاً برای معرفی به کاربران عزیز، در مطالب درج می شوند، با وسواس بسیار از بین فروشگاه های معتبر و مطرح کشور انتخاب شده اند. کلیه تصمیمات برای خرید از این فروشگاه ها به عهده مشتری بوده و مدنویس هیچ مسئولیتی بابت این موضوع به عهده نمی گیرد.

چه اطلاعاتی برای همیشه در وب سایت مدنویس ذخیره خواهند شد؟

اگر زیر هر کدام از مطالب این وب سایت، نظری ثبت کنید، اطلاعات و متن نظر شما برای همیشه در وب سایت مدنویس ذخیره خواهد شد. مدنویس اختیار دارد تا نظرات نامرتبط و مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران را حذف کند. امکان پیگیری نظرات شما بر اساس اطلاعاتی که در فرم ثبت نظر وارد می کنید، وجود دارد.

اطلاعات کاربری شما که در هنگام ثبت نام در وب سایت مدنویس وارد می کنید، حفظ خواهند شد. کاربران می توانند این اطلاعات را در پنل کاربری خود مشاهده کنند. در صورت نیاز آنها را تغییر داده یا ویرایش کنند. امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد. تمامی اطلاعات کاربری شما توسط مدیران وب سایت مدنویس قابل مشاهده است. مدنویس متعهد می شود که امنیت اطلاعات ثبت نام کاربران را حفظ کند و هیچ گونه استفاده تجاری و یا استفاده های جانبی از آنها نکند. کاربران حق حذف کاربری و پاک کردن اطلاعات شخصی را دارند. تمامی داده های ذخیره شده توسط مدنویس، در جهت بهبود تجربه کاربری و در امنیت استفاده خواهند شد.

در صورت مشاهده هرگونه مشکل، می توانید از طریق بخش تماس با ما، موضوع را اطلاع دهید تا توسط بخش پشتیبانی مشکل بررسی و پیگیری شود.

دکمه بازگشت به بالا