با مجله سلامت و توسعه فردی مدنویس آشنا شوید

مجله اینترنتی سلامت و توسعه فردی مدنویس، با توجه به نیازی که در قشرهای مختلف جامعه احساس می‌کند، قصد دارد تا محتواهای با کیفیت و مطالب ارزنده ای را به مخاطبانش ارائه کند. تیم تولیدمحتوای مدنویس با بهره گیری از بهترین منابع داخلی و خارجی، به موضوعات روز دنیا و همینطور آموزش های متنوع حوزه توسعه فردی و سلامت می پردازد. به علاوه در بخش معرفی محصولات، به نقد و بررسی کالاهایی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی خواهیم پرداخت که می‌تواند در تصمیم گیری برای خرید به شما عزیزان کمک کند.

مدنویس کار خود را با فعالیت در حوزه خدمات دهی به دانشجویان عزیز، خصوصاً دانشجویان رشته های پزشکی آغاز کرد. اما با گسترده شدن این فعالیت ها، کار خدمات دانشجویی را به کانال تلگرامی @med_TypeAndTarjome منتقل کرده و مسیر متفاوتی برای وب سایت مدنویس در نظر گرفته است. برای دسترسی به کانال اصلی مدنویس از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

کانال اصلی مدنویس

هدف ما در مدنویس بالا بردن سرانه مطالعه و دانش عمومی و تخصصی خوانندگان و همچنین آگاه سازی مخاطبان عزیز نسبت به برترین محصولات فروشگاه های ایرانی در این مجله است. به همین خاطر گلچینی از بهترین آموزش ها و معرفی برترین محصولات در حوزه های بهداشت فردی، سلامت، توسعه فردی و بهبود سبک زندگی را گردآوری کرده‌ایم تا کمکی به افزایش مهارت های مخاطبین محترم و آگاه سازی از محصولات مورد علاقه شما عزیزان باشد. شما در مدنویس می توانید هم مهارت های ارتباطی خود را بالاتر ببرید و هم به توسعه مهارت های فنی، مانند کار کردن با نرم افزارهای آفیس یا سایر برنامه های کاربردی بپردازید.

اگر هرکدام از مقالات و محتواها را پسندیدید، خوشحال می شویم که ما را به دیگران معرفی کنید و مطالب مدنویس را با آنها به اشتراک بگذارید. برای ثبت نظر یا ارسال پیشنهاد نیز می‌توانید از طریق دکمه زیر با ما در تماس باشید.

برای دیدن صفحه تماس با ما اینجا کلیک کنید

دکمه بازگشت به بالا