توسعه فردیغذای روح (معرفی کتاب)

لیست خرید کتاب های توسعه فردی که زندگی شما را معنا می‌بخشند

همیشه نیاز نیست برای شروع کردن، منتظر اتفاق خارق العاده‌ای باشیم. هیچ زمانی بهتر از حالا و اکنون نیست. شروع یک راه دشوار و سنگلاخ با برداشتن اولین قدم شروع می‌شود و کم کم با غلبه بر مشکلات، راه هموارتر به نظر خواهد رسید. اگر شما هم آماده هستید، با لیست خرید کتاب های توسعه فردی آشنا شوید. این کتاب‌ها می‌توانند خیلی از اتفاقات را برای شما طور دیگری رقم بزنند.

بهترین پیشنهادات خرید کتاب های توسعه فردی

ایران کشوری است که سرانه مطالعه در آن چندان بالا نیست. این یک خبر بد و یک خبر خوب است. اول از همه یک خبر بد است چون ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که مطالعه نکردن می‌تواند برایمان گران تمام شود. اما روی دیگر سکه برای افرادی که می‌خواهند به توسعه فردی خود اهمیت بدهند این است که شما می‌توانید فقط با مطالعه چند کتاب از بیشتر جامعه پیرامون خود سبقت بگیرید و با خرید کتاب های توسعه فردی و مطالعه آنها این روند را سرعت ببخشید.

حالا که همه مشتاق مطالعه و یادگیری در زمینه توسعه فردی هستیم، بهتر است بدون معطلی کتاب‌هایی را که جواب خود را زمینه توسعه فردی پس داده‌اند با هم بررسی کنیم.

کار عمیق

شاید خیلی هم بیراه نگفته باشیم اگر تاکید کنیم که کتاب کار عمیق نوشته کال نیوپورت را باید در صدر لیست کتاب های توسعه فردی خود قرار دهید. این کتاب براستی که حق گفته است. کاری که این کتاب با خواننده خود می‌کند چیزی شبیه به معجزه است.

در عصر ارتباطات و وجود انواع و اقسام ابزارهای تکنولوژیک که حواسمان را به شکل‌های مختلف پرت می‌کنند، ما نیاز داریم تا در گوشه‌ای به کار خود مشغول شویم و کارمان را انجام دهیم. البته ممکن است پیدا کردن جایی که بتوانیم به طور کامل تمرکز کنیم کار ساده‌ای نباشد. زیرا گوشی همراه به طرز عجیبی به ما چسبیده و کمتر فرصتی را به ما می‌دهد تا بدون حواس پرتی روی کار خود تمرکز کنیم.

به همین خاطر باید کتاب کار عمیق را در صدر لیست قرار دهید. بدون داشتن فرصت کار عمیق، ما نمی‌توانیم زمان خود را بصورت بهینه مدیریت کنیم. برای مطالعه کتاب کار عمیق آماده هستید؟

برای خرید کتاب کار عمیق از دیجی کالا کلیک کنید

هنر ظریف بی خیالی

این کتاب قرار است بار بزرگی را از دوش شما بردارد. بی خیالی نه به معنی بی تفاوتی، می‌تواند خیلی از راه‌ها را برای ما هموار کند. مارک منسن یک نویسنده وبلاگ بوده که مطالبش طرفداران بسیاری پیدا کرد تا جایی که از او خواستند که این مطالب را طبقه بندی و در قالب یک کتاب منتشر کند. این کتاب یک کتاب دم دستی نیست. تمام مطالب آن به مرور و با بازخورد مستقیم از طرف طرفداران مارک منسن پخته شده و حالا در قالب یک کتاب در دسترس ما قرار دارد.

برای اینکه کاری را شروع کنید لازم است کمی بی خیال باشید. اما چگونه باید این بی خیالی را بدست آوریم؟ چطور می‌شود که افرادی را در اطرافمان می‌بینیم که با بی خیالی یک کاری را شروع کرده‌اند و حالا به نتیجه رسیده‌اند؟ در کتاب هنر ظریف بی خیالی مارک منسن بخوانید.

از طریق دکمه زیر می‌توانید این کتاب را تهیه و چندین بار آن را مطالعه کنید. شاید که تبدیل به بهترین کتاب در لیست خرید کتاب های توسعه فردی شما شود.

کتاب هنر ظریف بی خیالی را از اینجا تهیه کنید

مهره حیاتی (Linchpin)

این کتاب بسیار الهام بخش است. ست گادین در مهره حیاتی به شما نشان می‌دهد که چگونه افراد موفق کاری می‌کنند که غیر قابل جایگزین می‌شوند. چگونه این افراد خود را تبدیل به یک مهره‌ای در سیستم می‌کنند که نبود آنها باعث می‌شود سیستم بدرستی کار نکند.

در واقع مهره حیاتی به شما یاد می‌دهد که چگونه در اجتماع اطراف خود یا در محل کار معمولی نباشید و کاری کنید که ضمن ارتقاء اطرافیان خود، خود را نیز ارتقاء دهید.

مطالعه این کتاب که برنده جوایز متعدد بین المللی شده را از دست ندهید.

کتاب مهره حیاتی را دیجی کالا بخرید

استیو جابز

دقیقاً بعد از مرگ استیو جابز کتابی منتشر شد که خود او اجازه انتشار آن را صادر نمود اما هرگز فرصت نکرد آن را مطالعه کند. استیو جابز نابغه تکنولوژی عصر جدید با نوع نگاهی که در خصوص تکنولوژی و آینده داشت توانست دنیا را متحول کند. اما چطور؟

در کتاب استیو جابز که بصورت یک زندگینامه از یک فرد موفق به رشته تحریر درآمده نکاتی وجود دارد که خواندن آن باعث می‌شود نگاه عمیق‌تری در زندگی یک اسطوره داشته باشید. اینکه این کتاب در لیست خرید کتاب های توسعه فردی قرار دارد، به علت وجود نکات بسیار ارزشمند از زندگی اوست که توسط خودش و اطرافیانش نقش شده است.

جای این کتاب در کتابخانه تمام افراد موفق است.

برای دیدن توضیحات بیشتر درباره کتاب استیو جابز کلیک کنید

شفای زندگی

گاهی باید به درون نگاه کنیم. لوییز ال هی در اثر درخشان خود یعنی کتاب شفای زندگی نوع نگاه شما را به جهان پیرامون تغییر می‌دهد و تمام موانعی که در اطرافتان احساس می‌کنید را تبدیل به پله موفقیت می‌کند. اینکه شما یک مدیر سخت‌گیر و غیر قابل نفوذ برای برقراری ارتباط دارید یا اینکه یک مدیر توانمند با گوش شنوا و دلسوز، بستگی به خود شما نیز دارد. خیلی از اتفاقات و قضاوت‌های ما ریشه‌های درونی دارند که با مطالعه و انجام تمارینی که خانم لوییز ال هی در کتاب شفای زندگی ارائه داده است می‌توانید قضاوت‌هایی که ریشه درستی ندارند و صرفاً از بدبینی و تنگ نظری نسبت به دیگران شکل گرفته‌اند را با چند تکنیک ساده تبدیل به قضاوت‌های واقع‌گرایانه و مثبتی بکنیم که راه عبور ما را به سمت موفقیت هموار کند.

این کتاب با روایت داستان‌گونه و حقیقی از زندگی شخصی نویسنده و مراجعه‌کنندگان وی تجربیات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

خرید کتاب شفای زندگی از دیجی کالا

لیست خرید کتاب های توسعه فردی محدود به این چند کتاب نیست. اما باید کار را از یک جایی شروع کرد. اگر قرار باشد شما تعدادی کتاب را به این لیست اضافه کنید و یا کتاب‌های موفقیت به دوستان خود پیشنهاد کنید، کدام کتاب‌ها را معرفی می‌کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا