توسعه فردیسبک زندگیغذای روح (معرفی کتاب)

معرفی بهترین کتاب های توسعه فردی

8 مورد از بهترین کتاب های توسعه فردی

همیشه شروع کردن به تغییر، کار آسانی نیست. اما در این مسیر پر پیچ و خم، بعضی از بهترین کتاب های توسعه فردی می‌توانند به شما کمک زیادی کنند. فرقی نمی‌کند به دنبال توسعه فردی خود در محیط کاری و یا زندگی شخصی خود باشید؛ در هر صورت لیست بهترین ‌کتاب های توسعه فردی که در ادامه معرفی کرده ایم، به شما کمک خواهند کرد تا این مرحله از زندگی خود را پشت سر بگذارید. با مدنویس همراه باشید.

لیستی از بهترین کتاب های توسعه فردی

کار عمیق، پیشنهادی از پادکست بی پلاس

اگر اهل گوش دادن به پادکست باشید، احتمالاً BPlus، یکی از پادکست‌های معروف ایرانی را می‌شناسید. کتاب کار عمیق شاید برای اولین بار در این برنامه رادیویی بود که معرفی شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. موضوع این کتاب که از بهترین کتاب های توسعه فردی هم به حساب می‌آید، حول محور تمرکز و کار عمیق می‌گردد.

چه کسانی می‌توانند از این کتاب استفاده کنند؟ افرادی که هنگام کار کردن روی پروژه یا انجام یک فعالیت درسی، تمرکز کافی ندارند. می‌دانید که نداشتن تمرکز منجر به ضعف در اجرای خواسته‌های شخصی یا کاری شما می‌شود. در نتیجه آن پیشرفتی که نیاز دارید را تجربه نخواهید کرد. به همین خاطر است که کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت را به عنوان اولین پیشنهاد در لیست بهترین ‌کتاب های توسعه فردی قرار داده ایم.

مشخصات کامل این کتاب را با کلیک بر روی دکمه زیر بخوانید.

خرید کتاب کار عمیق از دیجی کالا

تو همانی که می‌اندیشی!

شاید در کمتر لیست بهترین کتاب های توسعه فردی نام این کتاب الهام بخش از جیمز آلن را دیده باشید. اما برای پیشرفت در زندگی فردی و شغلی، لازم است هرکسی بتواند افکار خود را به درستی هدایت کند. در این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه رفتار شما می‌تواند روی هر آن چیزی که ممکن است برایتان رخ دهد، تاثیر بگذارد.

این کتاب را می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید و زندگی و افکارتان را سر و سامان دهید.

مشاهده کتاب تو همانی که می اندیشی در دیجی کالا

عادت‌های اتمی

اگر با تغییر عادت‌هایتان، به هرشکلی مشکل دارید، این کتاب که یکی از بهترین کتاب های توسعه فردی است، می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برایتان باشد. کتاب عادتهای اتمی نوشته جیمز کلیر، به شما نشان می‌دهد که مشکل از شما نیست. بله این سیستمی که شما از طریق آن عادت‌های خود را ایجاد کرده اید، مشکل دارد.

کتاب عادت‌های اتمی از همان روزهای اول فروش خود توانست در لیست بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گیرد. این کتاب علاوه بر راهکارهای علمی، روش‌های کاربردی را به شما یاد می‌دهد که در کنار گذاشتن عادات بد یا به دست آوردن عادات خوب به شما کمک می‌کند.

مشاهده کتاب عادت های اتمی در دیجی کالا

مهره حیاتی، از بهترین کتاب های توسعه فردی

اگر قصد شما از خواندن بهترین کتاب‌های توسعه فردی، حرکت به سمت موفقیت بیشتر است، کتاب لینچ پین یا مهره حیاتی را حتماً مطالعه کنید. در این کتاب درباره آدم‌هایی می‌خوانیم که در زندگی شغلی و فردی خود افرادی غیر قابل جایگزین شدن هستند. اگر می‌خواهید از قطار پر سرعت تغییرات و تحولات دنیای امروز جا نمانید، این کتاب را حتماً بخوانید.

این اثر از ست گاردین را می‌توانید از طریق لینک زیر، از دیجی کالا تهیه کنید.

کتاب مهره حیاتی را همین حالا سفارش دهید!

کی (When)

ممکن است تا به حال در دوران مختلفی از زندگی خود، احساس کرده باشید که اگر زمان بندی بهتری داشتید، به نتیجه دلخواه خود می‌رسید. خصوصاً که بسیاری از بهترین ‌کتاب های توسعه فردی به موضوع مدیریت زمان اشاره می‌کنند. اما کتاب کِی – ترفندهای علمی زمان سنجی – این مساله را به صورت دقیق و از دیدگاه‌های روان شناختی، بیولوژیکی و اقتصادی بررسی می‌کند.

با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید که چطور کارهای خود را زمان بندی کنید و برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان، هیچ وقت زمان کم نیاورید!

بهترین کتاب های توسعه فردی

مشاهده کتاب کِی در دیجی کالا

درِ سوم

شاید نام این کتاب کمی عجیب به نظر برسد؛ اما بعد از مطالعه یکی دو فصل از آن متوجه این استعاره فوق العاده می‌شوید. نویسنده این اثر، الکس بنایان، ایده ای را مطرح می‌کند که طبق آن، موفقیت مانند یک کلوب شبانه است که برای ورود به آن سه راه دارید.

روش اول، منتظر ماندن در صف طولانی انتظار است که بیشتر مردم آن را انتخاب می‌کنند. روش دوم کلک زدن و در واقع پارتی بازی کردن از طریق ارتباطات و پول است. اما نکته مهمی که در این کتاب که از بهترین کتاب های توسعه فردی هم هست، وجود دارد، در سوم است. از طریق لینک دیجی کالا، می‌توانید مشخصات کامل کتاب را ببینید و تهیه کنید.

کتاب در سوم را در دیجی کالا ببینید

آیین دوست یابی

کتاب معروف آیین دوست یابی که در لیست بهترین کتاب های توسعه فردی قطعاً جایگاه مهمی دارد، به شما کمک می‌کند که در ارتباطات انسانی خود موفق تر عمل کنید. فراموش نکنید اینکه تا چه میزان در بهبود وضعیت خود و توسعه مهارت‌های فردی موفق باشید، به ارتباطات شما با دیگران مربوط می‌شود.

کتاب آیین دوست یابی را همین حالا از دیجی کالا تهیه کنید و یاد بگیرید که چگونه می‌شود روابط با دیگران را اداره کرد، آنها را متقاعد نمود که طرز فکر شما را مد نظر قرار دهند و حتی شما را دوست داشته باشند!

آیین دوست یابی را در دیجی کالا ببینید

تسلی بخشی‌های فلسفه

پرداختن به جنبه‌های دنیوی شخصیت، در بسیاری از بهترین کتاب های توسعه فردی آمده است. اما بد نیست به عنوان گام آخر کمی ذهن خود را پرورش دهید و خوراک خوبی برایش تهیه کنید. کتاب تسلی بخشی‌های فلسفه که نوشته آلن دوباتن است، با زبانی ساده و گیرا به شما ساده ترین مسائل بشری را توضیح می‌دهد.

گاهی برای قدم گذاشتن در مسیر پیشرفت و توسعه فردی، دانستن پاسخ‌های درست برای سوال‌هایی ساده کافیست. اینکه بدانید معنا و مفهوم عدالت چیست و چگونه با سوگ کنار بیایید، می‌توانید ابعاد جدیدی از شخصیت شما را گسترش دهد که در دراز مدت به توسعه فردی شما بیانجامد.

خرید کتاب تسلی بخشی های فلسفه از دیجی کالا

شما چه کتابی را به دیگران معرفی می‌کنید؟ جای چه عنوانی در لیست بهترین کتاب های توسعه فردی ما خالی بود؟ خوشحال می‌شویم اگر نظرات شما را بدانیم. سپاس از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا